להתחבר ליכולת הטבעית שלכם להתעשר

תאמינו או לא, לכולנו יש יכולת טבעית להתעשר. אנחנו רק צריכים למצוא אותה בתוכנו. אמת, כולנו היינו רוצים כסף מיותר בעובר ושב, כך שאפשר יהיה לצאת לטיול בחו"ל או לא לעבוד במשך חודש שלם. מה שלא כולם יודעים הוא שעם מעט השקעה והרבה רצון, כל אחד יכול להרוויח כסף, והרבה. בימינו אחת הדרכים הנפוצות יותר להרוויח כסף היא שיווק באינטרנט. ואכן, אפשר להרוויח מיליונים, אם יודעים לקחת את הדברים לאט.

שיווק באינטרנט – למי זה לא מתאים

רגע לפני שאנחנו קופצים למים, נתעכב על נקודה חשובה. בואו נהיה ריאליים, שיווק באינטרנט אינו מיועד לאנשים שרוצים להתעשר בן לילה. כך שאם הקמתם ערוץ יוטיוב ואתם חושבים לקום בבוקר עם מיליונים ביום שלמחרת, מחכה לכם אכזבה גדולה. שיווק באינטרנט הוא כמו נטיעת עצים – עליכם לעמול ולהשקיע לפני שתזכו לקצור את הפירות.

מקימים חנות וירטואלית

אחת הדרכים הנפוצות יותר להרוויח כסף במסגרת שיווק באינטרנט, היא להקים חנות וירטואלית. לחנות כזו קיימים יתרונות רבים: היא חסכונית, אינה דורשת מקום (מלבד מקום אחסון על השרת), פתוחה 24/7 ונגישה לכל אחד. נוסף על כך, בהשוואה לחנות הפיזית, התחזוקה של החנות הווירטואלית זולה יותר, שכן אינכם צריכים לשלם תמורת הוצאות כמו חשמל, מים או ארנונה. אפשר להרוויח יפה מחנות וירטואלית, אך תחילה חשוב לשים לב לכמה דברים:

  1. זהו עסק לכל דבר – חנות וירטואלית דורשת השקעה. גם לאחר שאתם מקימים את הממשק, עליכם להמשיך ולתחזק את החנות, להעלות מוצרים, להוסיף תמונות וכדומה.
  2. בוחרים מערכת חכמה – אחת ההחלטות החשובות ביותר שיש לבצע היא לבחור את הפלטפורמה הנכונה. זכרו כי הגולשים אינם יכולים לגעת במוצר ולבחון אותו, ולכן עליכם לספק להם מערכת טובה ואיכותית שתאפשר להם לערוך קניות אונליין. לדוגמה, אם אתם מקימים חנות בגדים וירטואלית, חשוב לאפשר לגולשים לסנן את המוצרים לפי פרמטרים כמו צבע או גודל, ולהציג עבורם את הבגד בתמונה ברורה, כולל היכולת לבצע הגדלה או לראות רשימה של מידות.
  3. לנהל את המלאי – בדומה לחנות רגילה, גם בחנות וירטואלית קיים הצורך לנהל את המלאי: כמה קנו, כמה החזירו, אילו מוצרים כדאי להורדי מהמדפים ועוד.
  4. אמצעי תשלום נוחים – חשוב לאפשר לגולש לרכוש בנוחות את המוצרים. מומלץ להוסיף משפטי הנעה לפעולה ולכוון את הגולש לעמוד התשלום. מטבע הדברים, גולשים רבים חוששים מהשארת פרטי האשראי באינטרנט. על כן, עליכם לדאוג לאבטחה טובה ולשדר אמינות ללקוח.

עושים שופינג עם גוגל

לאחר שהקמתם חנות וירטואלית, הצעד הבא הוא לשווק אותה. אחד הכלים היסודיים לקידום החנות הוא גוגל שופינג. שירות זה של גוגל מאפשר לבעלי העסקים לפרסם מודעות של החנות הווירטואלית שלהם וכך לקדם אותה. דרך גוגל שופינג ניתן להעלות את המוצרים הרלוונטיים, והם יוצגו בתגובה לחיפושים של גולשים. לפיכך, ניתן לקבל פניות רלוונטיות מגולשים שמחפשים את המוצרים ובכך להגדיל את המכירות. התשלום לגוגל במקרה זה מתבצע כאשר אחד הגולשים לוחץ על המודעה.

החנות שעושה מיליונים בדרך טבעית

ראינו שהאינטרנט מאפשר לנו להרוויח כסף. ואם כבר מדברים על יכולת טבעית להתעשר, הרי שהחנות הווירטואלית היא הביטוי הטבעי של כל אחד מאתנו. היום ניתן למכור מוצרים מגוונים עד כדי כך, שכל אחד יכול למצוא את הנישה שלו. אם את אוהבת לתפור כובעים, תוכלי לפתוח חנות כובעים וירטואלית משלך מבלי להשקיע מיליונים. אם אתה מתחבר לגאדג'טים ומחשבים, תוכל לפתוח חנות לסמרטפונים וטאבלטים. בזכות חנות אלקטרונית אפשר להפוך את האהבה למקצוע ואת המקצוע לכסף.

תלמדו עוד:

להתייחס לכסף בדרך חדשה ורווחית

להתייחס לכסף בדרך חדשה ורווחית

מה אתם עושים עם הכסף שאתם מרוויחים? מנסים לסגור את החודש? חוסכים לעת צרה? בעולם התובעני שלנו כסף הוא תמיד הבעיה, או

כתיבת תגובה