מדריך מבפנים לקעקועים לגברים

הקדמה – מהו קעקוע?

קעקועים הם סוג של שינוי גוף, שנעשה על ידי החדרת דיו בל יימחה לתוך שכבת הדרמיס של העור כדי לשנות את הפיגמנט.

קעקוע הוא סוג של שינוי גוף, שנעשה על ידי החדרת דיו בל יימחה לתוך שכבת הדרמיס של העור כדי לשנות את הפיגמנט. קעקועים קשורים לעתים קרובות לתרבויות מסוימות, כמו אלה של ילידים אוסטרלים ומאורים.

היסטוריה של קעקועים

קעקוע הוא סוג של שינוי גוף, שנעשה על ידי החדרת דיו בל יימחה לתוך שכבת הדרמיס של העור כדי לשנות את הפיגמנט.

המילה קעקוע, או קעקוע במאה ה-18, היא מילת השאלה מהמילה הפולינזית tatau. המילון האנגלי של אוקספורד נותן את האטימולוגיה של הקעקוע כ"במאה ה-18 טאטאאו, טאטו. מטאטו פולינזית (סמואנית, טהיטית). לפני ייבוא המילה הפולינזית, תואר תרגול הקעקוע באמצעות מילים כמו "דקירות", "דקירות" או "חריטה".

העדויות העתיקות ביותר הידועות לקעקועים נמצאה במומיה של אוצי ומתוארכת לפני כ-5200 שנה. טאט

למה אנשים בוחרים לעשות קעקוע?

קעקועים הם סוג של אמנות שאנשים בוחרים להציג על גופם. יש הרבה סיבות למה אנשים עושים קעקועים, אבל רובן קשורות לביטוי אישי.

יש אנשים שבוחרים לעשות קעקועים כדרך לזכור משהו או מישהו שהם אהבו. חלקם משתמשים בהם כצורה של ביטוי עצמי, בעוד שאחרים עשויים להשתמש בהם למטרות רוחניות.

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אנשים בוחרים לעשות קעקוע וחשוב לאנשים להבין את הסיבה לקעקוע שלהם לפני שהם מקבלים אחד, כך שהם יכולים להיות מוכנים לכל תגובות של אחרים שאולי לא יבינו את המשמעות מאחורי הקעקוע.

סוגי קעקועים לגברים

קעקועים הפכו לחלק מהעולם המודרני. הם כבר לא רק לאופנוענים, מלחים או פושעים היום קעקועים לגברים מיועדים לכולם. הם הופכים לדרך שבה אנשים יכולים לבטא את עצמם ואת אישיותם.

קעקועים שבטיים לגברים פופולריים מאוד בעולם המערבי. קעקועים אלה נראים לעתים קרובות על גברים שרוצים להראות את הגבריות, הכוח והחוזק שלהם.

קעקועים בזרועות לגברים גם הופכים פופולריים יותר בקרב אנשים שרוצים להשפיע עם עיצוב קעקוע אחד בלבד.

כיצד לטפל בקעקוע החדש שלך לאחר השלמת ההליך!

קעקועים הם קבועים, ולכן חשוב לטפל בהם לאחר ביצועם. אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יימשך זמן רב, עקוב אחר ההוראות שלהלן כיצד לטפל בקעקוע החדש שלך לאחר השלמת ההליך.

– ניקוי: הקפד לנקות את העור סביב הקעקוע שלך עם מים וסבון כל יום. אתה יכול גם להשתמש בסבון אנטיבקטריאלי עדין ומטלית רחצה כדי להסיר לכלוך או זיעה מהאזור. לייבש בעדינות עם מגבת נקייה ולמרוח משחה או קרם במידת הצורך.

– לחות: מרח משחה או קרם על הקעקוע שלך לפחות פעם ביום למשך שלושה שבועות לפחות, רצוי פעם אחת בבוקר לפני העבודה ופעם אחת בערב לפני השינה. זה יעזור

 

תלמדו עוד:

להתייחס לכסף בדרך חדשה ורווחית

להתייחס לכסף בדרך חדשה ורווחית

מה אתם עושים עם הכסף שאתם מרוויחים? מנסים לסגור את החודש? חוסכים לעת צרה? בעולם התובעני שלנו כסף הוא תמיד הבעיה, או

כתיבת תגובה